Posiadamy klucz do sukcesu w Internecie.
Chcemy Ci go podarować.

Przeczytaj więcej

Syfony brodzikowe - oferta

Tomasz Rutkowski 2019-06-15 0 komentarzy
Syfony brodzikowe - oferta

Funkcjonalne i sprawdzone rozwiązania są pożądane przez wszystkich, którzy planują remont łazienki lub aranżują to wnętrze w nowym domu czy mieszkaniu. Na ogół wszyscy decydują się na montaż zgrabnego i komfortowego w codziennej eksploatacji prysznica, pod którym można zażyć szybkiej, a jednocześnie odprężającej kąpieli. Kabina z brodzikiem sprawdzi się nawet w niedużych wnętrzach, w których trzeba liczyć się z ograniczonym metrażem. Wybierając idealną armaturę, trzeba też zwrócić uwagę na syfony brodzikowe - szeroki wybór tych produktów dostępny jest w sklepie internetowym SCHEDPOL.  Mają one największe znaczenie na etapie wykańczania łazienki - montując podzespół dobrej jakości, można mieć pewność, że poszczególne części odpowiedzialne za odpływ wody będą niezawodne i trwałe, a tym samym przełożą się na długą eksploatację.

Na rynku występują syfony i kolanka znanych i cenionych marek takich jak Alcaplast, Viega czy McAlpine. Klienci mogą wybierać spośród produktów o średnicy 52 lub 90 mm, które zapewniają określony przepływ. Ponadto elementy różnią się rodzajem wykorzystanego materiału:  dostępne są m.in. mosiądz galwanizowany, stal nierdzewna i chromowany ABS.

Zamontowany syfon brodzikowy jest niewidoczny, dlatego tak ważna jak jakość jego wykonania. Aby efektownie zamaskować elementy usprawniające przepływ wody i dodatkowo poprawić estetykę pokoju kąpielowego, warto zainwestować w specjalny panel akrylowy i stelaż, który pozwoli bezproblemowo zainstalować kabinę z brodzikiem posadzkowym. 

Zostaw komentarz