Posiadamy klucz do sukcesu w Internecie.
Chcemy Ci go podarować.

Przeczytaj więcej

Regał magazynowy

Szymon Olszewski 2018-11-03 0 komentarzy
Regał magazynowy

Jeszcze do niedawna zakup mebli do magazynu, warsztatu czy sklepu, nie był możliwy przez Internet, teraz wszystko się zmieniło. Jeśli nie wiesz, jaki regał magazynowy powinieneś kupić do swojego warsztatu czy magazynu, koniecznie odwiedź stronę internetową producenta regałów rema-poznan.pl i zapoznaj się z bogatą ofertą produktów. Do magazynu i warsztatu producent poleca bezpieczne regały metalowe bądź regały z konstrukcji stalowych, są one solidne i wytrzymałe. Renomowany producent poleca regały standardowe, które można kupić od ręki, a można też zamówić regały niestandardowe, których wymiary będą dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań.

Wszystkie regały renomowanego producenta są wykonywane zgodnie z wszelkimi standardami i polskimi normami, zapewniają niezawodne użytkowanie przez lata, a wszystko dzięki najlepszym materiałom stosowanym do ich produkcji oraz wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze pracowników.

  • W ofercie są regały wolnostojące oraz regały łączone w systemy, możesz zamówić, m.in.:
  • regał magazynowy Long Span 1150
  • system regałów magazynowych Pratic 450
  • regały magazynowe wolnostojące: Beta M 100 z metalową półką, Gama 220, Alfa 500, Delta 200 czy Beta 100
  • regał półkowy ciężki 1000
  • regał metalowy skręcany na stelażu 150.

Większość z oferowanych regałów można z powodzeniem ze sobą łączyć w moduły i to nie tylko szeregowo, tzn. moduły łączone obok siebie, ale też można je podwyższać na wysokość, w zależności od wysokości pomieszczenia magazynowego. Co ważne, polecane regały magazynowe są bardzo stabilne, więc nie trzeba ich mocować do ścian, a co za tym idzie, można je dowolnie przestawiać.

Zostaw komentarz