Posiadamy klucz do sukcesu w Internecie.
Chcemy Ci go podarować.

Przeczytaj więcej

Profesjonalna produkcja elementów z tworzyw sztucznych

Nicole Mróz 2020-02-06 0 komentarzy
Profesjonalna produkcja elementów z tworzyw sztucznych

Przedsiębiorstwo Erna posiada nowoczesny park maszynowy, dzięki czemu może wyprodukować z tworzywa sztucznego praktycznie każdy detal metodą wtrysku. Firma wykonuje zlecenia bardzo starannie, zawsze dbając o najwyższą jakość wyrobu. Produkcja odbywa się na wtryskarkach o sile zwarcia do 200 ton i gramaturze wtrysku do 600 gr. Do procesu technologicznego może być użyte dowolne tworzywo sztuczne, np. polistyren, polipropylen czy polichlorek winylu. Niezależnie od zastosowanego materiału detale zawsze są wykonane starannie i zgodnie z zamówieniem.

Formy do maszyn klient może dostarczyć we własnym zakresie lub zlecić ich wykonanie w  ramach kompleksowej usługi. Inżynierowie  firmy chętnie służą pomocą w tym zakresie i mogą przygotować odpowiedni projekt w specjalistycznym oprogramowaniu. Sama forma do wtryskarek zawsze jest produkowana z wysokiej jakości materiałów, odpornych na działanie nawet bardzo dużych sił. Dzięki temu możliwa jest  powtarzalna, wieloseryjna produkcja detali bez obaw, że nastąpi pęknięcie wkładu lub awaria maszyny. Po wykonaniu zlecenia forma może być przechowywana w zakładzie aż do następnego zamówienia.

Dzięki zaawansowanej technologii producent elementów z tworzyw sztucznych jest w stanie wykonać dowolny detal, posiadający nieregularne kształty lub skomplikowaną geometrię. Firma elastycznie podchodzi do każdego zamówienia, oferują swoim kontrahentom optymalne rozwiązanie.  Producent współpracuje z klientami z całej Polski, ale otwarty jest również na partnerów zagranicznych.

Zostaw komentarz