Posiadamy klucz do sukcesu w Internecie.
Chcemy Ci go podarować.

Przeczytaj więcej

Jak poradzić sobie z rozstaniem?

Tomasz Rutkowski 2020-09-02 0 komentarzy
Jak poradzić sobie z rozstaniem?

Na stronie internetowej jakzdobywac.pl można znaleźć wiele ciekawych i zupełnie bezpłatnych poradników związanych z trudnymi relacjami w związkach partnerskich, rozwojem osobistym oraz brakiem pewności siebie w codziennym życiu. Sporo informacji dotyczy m.in. tego, jak zapomnieć o ex i zacząć na nowo budować zdrowe relacje z potencjalnymi partnerami życiowymi. Na blogu dostępny jest ciekawy artykuł, w którym opisano 4 konkretne sytuacje, gdy wymazanie z pamięci byłego partnera będzie najlepszą opcją dla danej osoby. Mowa tutaj o następujących przypadkach:

  • gdy ex jest w nowym związku,
  • gdy rozstanie wynikało z wielu różnic charakterów i wyznawanych wartości,
  • gdy były partner stanowczo zakończył znajomość (m.in. nie odpisuje na wiadomości sms, nie odbiera telefonów),
  • gdy partner nie był zaangażowany w związek, a spotkania były sporadyczne lub czysto seksualne.

W powyższych sytuacjach warto skupić się głównie na własnym rozwoju, a także odbudowaniu wiary w siebie i własne możliwości. Korzystając ze wskazówek z powyższego bloga i prowadzonych webinarów, można zacząć krok po kroku zmieniać własne nastawienie do płci przeciwnej i spróbować na nowo budować zdrowe relacje z innymi. 

A w sytuacji, gdy jednak wciąż są szanse na odzyskanie byłego partnera i odbudowanie związku, również można skorzystać z cennych wskazówek dostępnych na stronie. Mowa tutaj m.in. o specjalnym webinarze, na którym można dowiedzieć się, w jaki sposób odzyskać swojego Ex i to bez proszenia i zabiegania o jego względy. 

Zostaw komentarz