Posiadamy klucz do sukcesu w Internecie.
Chcemy Ci go podarować.

Przeczytaj więcej

Garaże dwuspadowe vs jednospadowe

Szymon Olszewski 2019-09-17 0 komentarzy
Garaże dwuspadowe vs jednospadowe

Stawianie garażu na własnej posesji jest czymś naturalnym. Coraz częściej zdarza się również, że garaże powstają w ramach terenów osiedlowych czy spółdzielczych. Wyznaczony teren jest w stanie pomieścić sporą ilość budynków, które nie są skomplikowane, zarówno pod względem konstrukcji, jak i wyglądu.

Większość klientów decyduje się na garaże z dwuspadowym dachem. To architektura, która pozwala maksymalnie wykorzystać dostępną powierzchnię. Jedną z firm, która dostarcza doskonałej jakości garaże, jest Garaze.org.pl. Prezentowana firma jest w stanie wykonać budynek o dowolnym rozmiarze.

Większość klientów sięga po klasyczną bryłę z dachem o dwóch spadach, która ma rozmiar 4 na 6 metrów. Taka przestrzeń wystarcza na pomieszczenie każdego auta osobowego, a także większości SUV-ów i aut terenowych. W niektórych przypadkach starczy też miejsca dla mniejszych aut dostawczych. Garaże są budowane z blach ocynkowanych co sprawia, że są bardzo trwałe. 

To, co wyróżnia producenta garaży, to fakt, że oprócz standardowej oferty, przygotował także dla klientów opcje dodatkowe. Garaż dwuspadowy może otrzymać wówczas dodatkowe drzwi lub okna, a także może być wyposażony w system automatycznego otwierania i zamykania. Funkcja tego rodzaju jest przydatna zwłaszcza tam, gdzie występuje duży ruch samochodowy i pieszy. 

Wielu klientów wykorzystuje garaże jako miejsce przechowywania sprzętów ogrodowych lub domowych. Duża przestrzeń umożliwia swobodną aranżację oraz przeróbki konstrukcyjne w razie zaistnienia takiej potrzeby. 

Zostaw komentarz