Posiadamy klucz do sukcesu w Internecie.
Chcemy Ci go podarować.

Przeczytaj więcej

Fala uderzeniowa Gdańsk

Maksymilian Baranowski 2021-06-07 0 komentarzy
Fala uderzeniowa Gdańsk

Medycyna zna obecnie wiele terapii niewymagających fizycznej ingerencji chirurga w strukturę kostno - stawową pacjenta, by pomóc mu pozbyć się skutków urazu i ułatwić szybszy powrót do pełnej sprawności. Stosowane są przeróżne zabiegi, od masaży poprzez bicze wodne, krioterapię, okłady produktami bogatymi w kolagen i składniki korzystnie wpływające na regenerację organizmu (jednym z często stosowanych jest między innymi łożysko klaczy) aż po prowadzoną przez specjalistę rehabilitację ruchową. 

U każdego sportowca podstawą każdej terapii jest przede wszystkim czas. Im krótszy, tym jest to bardziej korzystne dla osoby kontuzjowanej. Dlatego też zarówno profesjonalni adepci sportu, jak i amatorzy celują w takie rozwiązania, które gwarantują natychmiastowe rezultaty. Jednym z chętnie wykorzystywanych sposobów na pozbycie się bólu i obrzęki na tkance jest fala uderzeniowa. W Gdańsku tego typu zabieg przeprowadza prywatny gabinet mieszczący się w przychodni „SPLS” ŚRÓDMIEŚCIE przy ul. Armii Krajowej 44. 

Powyższa metoda zyskała sobie do tej pory wielu zwolenników, którzy doceniają natychmiastowe efekty jej zastosowania oraz długotrwałą ulgę w odczuwaniu przykrych dolegliwości, uniemożliwiających trenowanie. Warto jednak podkreślić, że nie jest to opcja dla każdego. Istnieje szereg przeciwwskazań, które należy bezwzględnie respektować, by zabieg falą uderzeniową nie spowodował pogłębienia się problemów zdrowotnych, a nawet śmierci pacjenta. Lista schorzeń, które wykluczają możliwość zastosowania wspomnianego sposobu leczenia, została opisana na stronie internetowej gabinetu.

Zostaw komentarz