Posiadamy klucz do sukcesu w Internecie.
Chcemy Ci go podarować.

Przeczytaj więcej

Etykieta NFC do reklamy - gdzie zamówić z nadrukiem?

Leon Rutkowski 2022-11-23 0 komentarzy
Etykieta NFC do reklamy - gdzie zamówić z nadrukiem?

Wspomniane nalepki można bezproblemowo personalizować poprzez zastosowanie odpowiadającego potrzebom zlecającego nadruku. Nadają się do umieszczenia ich na różnego rodzaju ulotkach, smart posterach czy standach. Cyfrowa etykieta to nowoczesny, wykorzystujący nowinki technologiczne nośnik reklamy, docierający dzięki swojej postaci do odpowiedniej grupy odbiorców. 

Decydując się na wrożenie takiej formy promocji własnego biznesu, warto od razu znaleźć dostawcę, który może zaproponować nie tylko możliwość zamówienia samych naklejek, ale też zajmuje się ich zadrukowywaniem. Taką ofertę udostępnia na swojej stronie internetowej kadra firmy Nova Sp. z o. o. Pracownicy zapraszają do kontaktu zarówno osoby mające sprecyzowaną wizję swojej reklamy cyfrowej, jak i klientów poszukujących pomocy w doborze odpowiedniego kształtu, rodzaju wybarwienia oraz innych parametrów.

Polecanym modelem jest etykieta NFC. Daje wiele możliwości zarówno klientowi, jak i sprzedającemu. Pozwala przede wszystkim na znacznie bardziej efektywną wymianę informacji o produkcie, w tym przekazanie nie tylko danych technicznych, ale też wizualnych, a nawet głosowych. Z pomocą odpowiednio skalibrowanego czytnika kupujący może po zeskanowaniu naklejki z opisem danego towaru dokonać jego rezerwacji bądź opłacić za niego należność.

Zostaw komentarz