Posiadamy klucz do sukcesu w Internecie.
Chcemy Ci go podarować.

Przeczytaj więcej

Czym powinien cechować się dobry gabinet stomatologiczny?

Tomasz Rutkowski 2020-07-07 0 komentarzy
Czym powinien cechować się dobry gabinet stomatologiczny?

Leczenie stomatologiczne mało komu kojarzy się pozytywnie – szacuje się, że aż 90% dorosłych i dzieci obawia się wizyty u dentysty. Źródłem tego problemu bywają złe doświadczenia, szczególnie związane z bólem, ale wiele osób nieświadomie wzmaga swój stres przez zwlekanie czy wyobrażanie sobie samego procesu leczenia.

Przed wyborem gabinetu warto zastanowić się, co wywołuje nieprzyjemne odczucia – czy chodzi o bolesność wykonywanych dotychczas zabiegów, czy może o konkretnego stomatologa, który nie wzbudza zaufania. Na każdy z tych problemów jest stosunkowo proste rozwiązanie – znalezienie właściwego gabinetu, takiego, który zapewni maksymalny komfort w każdym aspekcie.

W Wilanowie dentysta ułatwiający pacjentowi przełamanie lęku przed leczeniem zębów przyjmuje w gabinecie Trident. Duże doświadczenie i profesjonalne podejście personelu sprawiają, że osoba odwiedzająca przychodnię stomatologiczną od razu czuje się bezpiecznie i pewnie. Początkowe obawy znikają, gdy pacjent przekonuje się, że znalazł się w dobrych rękach, a także, że lekarz ma do dyspozycji najnowocześniejszy sprzęt.

Gabinet dentystyczny jest kompletnie wyposażony, a dostępne w nim urządzenia pozwalają na jak najmniej inwazyjne przeprowadzenie zabiegu. Dodatkowym plusem jest też możliwość wyboru pomiędzy różnymi technikami leczenia – dentysta zawsze na początku informuje, jakie metody terapii są dostępne. Ważne jest też to, że pacjent nawet przy najdrobniejszej ingerencji może liczyć na znieczulenie, tak aby nie pojawiały się żadne dolegliwości.

Wyznacznikiem dobrego gabinetu, mającym ogromny wpływ na to, jak odbierają go klienci, jest pozytywne nastawienie i życzliwość pracujących tam lekarzy, asystentów czy personelu pomocniczego. Szczególnie ważna jest też umiejętność ośmielenia najmłodszych pacjentów.

Zostaw komentarz