Posiadamy klucz do sukcesu w Internecie.
Chcemy Ci go podarować.

Przeczytaj więcej

Czy na terenie Wrzeszcza w Gdańsku przyjmuje dentysta?

Maurycy Borowski 2023-11-07 0 komentarzy
Czy na terenie Wrzeszcza w Gdańsku przyjmuje dentysta?

Sporo osób, bez względu na wiek, obawia się wizyty u stomatologa. Strach często wynika z niezbyt przyjemnych doświadczeń z przeszłości, a także nieprawidłowej higieny jamy ustnej, co z kolei doprowadziło do konieczności poddania się wielu dość inwazyjnym zabiegom. Na szczęście dziś wybór specjalistycznych gabinetów dentystycznych jest ogromny, a wielu placówkach pacjenci mogą liczyć przede wszystkim na zrozumienie i cierpliwe podejście. W przypadku jakichkolwiek obaw najlepiej zdecydować się na odwiedzenie gabinetu, w którym przyjmują różni specjaliści, aby móc poddać się kilku zabiegom jednocześnie. 

Leczenie jest przeprowadzane w Klinice Stomatologii i Implantologii „Markiewicz Clinic”, która działa w dzielnicy Wrzeszcz w Gdańsku. Dentysta świadczy usługi z zakresu: 

  • protetyki (licówki cienkościenne bezoperacyjne, licówki E-max, protezy estetyczne, protezy szkieletowe),
  • leczenia kanałowego,
  • implantologii (m.in. odbudowa kości, most porcelanowy na 6 implantach),
  • chirurgii stomatologicznej,
  • stomatologii estetycznej i zachowawczej (bonding zębów, korony i licówki Cerec, inlay, onlay i overlay),
  • wybielania zębów metodą laserową lub nakładkową,
  • profilaktyki i higienizacji zębów.

Na stronie zamieszczono szczegółowy opis wszystkich świadczonych usług wraz z obowiązującym cennikiem. Na miejscu działa także laboratorium cyfrowe i przeprowadzana jest tomografia CBCT 3D i diagnostyka RTG. Można również przejrzeć galerię uśmiechów, tj. zdjęcia przedstawiające metamorfozy dotychczasowych pacjentów.

Zostaw komentarz