Posiadamy klucz do sukcesu w Internecie.
Chcemy Ci go podarować.

Przeczytaj więcej

Cennik reklam na facebooku

Leon Rutkowski 2018-12-15 0 komentarzy
Cennik reklam na facebooku

Facebook to popularny portal społecznościowy, który zrzesza ogromną liczbę ludzi - młodszych i starszych, kobiet i mężczyzn. Dzięki niemu firma ma szansę dotrzeć ze swoją ofertą do wielu osób (potencjalnych klientów) w szerokim zakresie wiekowym.

Kampanie reklamowe na FB to jeden ze skutecznych sposobów na zwiększenie obrotów. Obecnie wiele firm wykorzystuje ten portal do pozyskania nowych klientów.

Jeżeli fascynuje Cię siła, jaką ma reklama na Facebooku, cennik z pewnością też wzbudza Twoje zainteresowanie. Prawdą jest, że można dzięki niej wiele osiągnąć. Nie sposób jednak stworzyć cennik, który będzie precyzyjnie określał cenę usług reklamowych. To, ile firma wyda na promocję, zależy od niej samej. Może ona przeznaczyć na nią taką kwotę, jaką uzna za słuszną. Jak to w życiu bywa - im więcej pieniędzy przeznaczymy na dany cel, tym więcej możemy osiągnąć - nie inaczej jest w przypadku promowania na FB. Warto jednak zauważyć, że profesjonalna reklama na tym portalu może być zdecydowanie bardziej opłacalna od tej prowadzonej w tradycyjnych mediach.

Pomimo tego, iż nie ma określonego cennika usług związanych z reklamą na Facebooku, to jednak istnieją pewne czynniki mające wpływ na cenę, takie jak konkurencja, czy dobór grupy celowej. Skierowanie oferty do właściwej grupy to podstawa. Jeżeli zostanie ona błędnie sprecyzowana, reklama nie okaże się tak skuteczna, jak tego oczekiwano.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat reklamy na Facebooku, możesz odwiedzić e-kjstudio.pl i/lub nawiązać z nią kontakt.

Zostaw komentarz