Posiadamy klucz do sukcesu w Internecie.
Chcemy Ci go podarować.

Przeczytaj więcej

Apteka we Wrocławiu otwarta w niedzielę niehandlową

Tomasz Rutkowski 2018-12-16 0 komentarzy
Apteka we Wrocławiu otwarta w niedzielę niehandlową

Popularną siecią nowoczesnych aptek, są apteki Gemini. Firma działa już od 1990 roku, zatem ma niemałe doświadczenie w dziedzinie sprzedaży środków farmaceutycznych i kosmetycznych. Jej zasięg sięga stu dwudziestu pięciu placówek stacjonarnych, rozproszonych po całym kraju.

Dodatkowo, posiada ona też prężnie działającą aptekę internetową. Jest ona obsługiwana całodobowo, a jej asortyment jest bardzo bogaty i różnorodny, aby mógł zadowolić wszystkich, nawet tych bardzo wymagających klientów. Do realizowania zamówień internetowych, zachęca doskonale dopracowana strona internetowa, z intuicyjnym rozmieszczeniem zakładek.

W aptece internetowej można zaopatrzyć się w leki, produkty kosmetyczne i pielęgnacyjne, akcesoria dla małych dzieci (na przykład wyprawkę dla noworodka) oraz wiele innych przydatnych akcesoriów. Wysyłka jest bardzo szybka, jej koszt nie jest duży, a zamówione przedmioty, każdorazowo są pakowane na tyle starannie, iż nie ma najmniejszej szansy na ich zniszczenie lub uszkodzenie w trakcie transportu.

Punkty stacjonarne również cieszą się zainteresowaniem klientów. Wrocławska apteka jest często i chętnie odwiedzana przez kupujących. Fachowe doradztwo i indywidualne podejście farmaceutów sprawia, że konsumenci często do niej powracają. 

Atutem tych aptek, są na pewno także godziny otwarcia. Placówki czynne są zazwyczaj od ósmej rano do dwudziestej. Pozwala to na zrobienie zakupów także osobom pracującym do późnych godzin popołudniowych. Konkurencyjne ceny i liczne promocje również stanowią niemałą zaletę. 

Zostaw komentarz