Posiadamy klucz do sukcesu w Internecie.
Chcemy Ci go podarować.

Przeczytaj więcej

Wyjątkowe okna nietypowe

Tomasz Krajewski 2018-11-26 0 komentarzy
Wyjątkowe okna nietypowe

Jeszcze kilkanaście lat temu nikt nie pomyślałby o tym, aby do budynku wstawić okrągłe lub trójkątne okno albo zupełnie nietypowe, które nie ma nic wspólnego z tradycyjnym prostokątnym lub kwadratowym profilem. Na szczęście te czasy odeszły w niepamięć.

Większość firm zajmujących się produkcją okien, w tym także Sapor, postawiło na nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowanych pracowników, dla których niestraszne jest stworzenie okna znacznie odbiegającego od tradycyjnych rozwiązań. 

Niestandardowa architektura zdarza się coraz częściej, nie tylko w przestrzeni publicznej, ale także w prywatnych domach. Oznacza to, że okna nietypowe prędzej czy później musiały pojawić się w ofercie firm zajmujących się produkcją stolarki drzwiowej i okiennej. 

Nowoczesne kształty okien już nikogo nie dziwią, wiele firm robi je na indywidualne zamówienie klienta. Okrągłe, łukowate, trapezowe, a także takie, które doskonale wpisują się w zabytkowe budynki — takie okna wykonuje się na porządku dziennym. Mało tego, nie muszą być w standardowym kolorze bieli lub drewnopodobnym. Obecnie producenci poszli o krok dalej i oferują okna dokładnie takie, jakich potrzebuje klient — niebieskie, czerwone, z okuciami. Żadne zadanie nie stanowi dla nich problemu.

Należy podkreślić, że okna o nietypowym kształcie doskonale podkreślają architekturę budynku, dlatego warto przed budową, już w projekcie uwzględnić możliwość pojawienia się nietypowego wykończenia. Ułatwi to w późniejszym czasie podjęcie wielu decyzji.

Zostaw komentarz