Posiadamy klucz do sukcesu w Internecie.
Chcemy Ci go podarować.

Przeczytaj więcej

Winietki, które zrobią furorę na weselu

Leon Rutkowski 2018-10-21 0 komentarzy
Winietki, które zrobią furorę na weselu

W ostatnim czasie prawdziwą furorę na weselach robią ozdobne winietki na stół z Łodzi, które wyróżniają się pomysłowością, trwałością oraz starannym wykonaniem. Są to przeważnie prostokątne karteczki, wyprodukowane z wysokiej jakości papieru i posiadające modne zdobienia w postaci kokardek, motywów roślinnych lub inicjałów pary młodej. Na każdą karteczkę pracownicy firmy Peggy Brown nanoszą imię i nazwisko jednego z gości, stosując w tym celu technologię druku woskowego o wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu nadruk jest lekko wypukły, błyszczący oraz dobrze widoczny i co ważne, nie ulega łatwemu rozmazywaniu się.

Dostępne w łódzkim sklepie winietki na stół weselny powstały w odpowiedzi na różnego rodzaju potrzeby i oczekiwania nowożeńców. Pary, które lubią nowoczesny design, zazwyczaj decydują się na karteczki z motywami wyciętymi przy pomocy specjalistycznego lasera. Ażurowe, precyzyjnie wycięte wzory dodają winietkom oryginalności i elegancji. Z kolei osoby lubiące nieszablonowe, zaskakujące rozwiązania mogą zdecydować się na okrągłe karteczki z drucikiem, który można wbić np. w babeczkę, bądź też na winietki przypominające swoim kształtem suknię ślubną oraz frak. Zwolennicy ekologii również znajdą coś dla siebie, gdyż w ofercie weselnych akcesoriów można znaleźć także wizytówki wykonane z dobrej jakości papieru makulaturowego.

Do modnych winietek warto dobrać zaproszenia ślubne, zawieszki na alkohol oraz przypinki i podziękowania dla gości w tym samym stylu. Wówczas wszystkie detale składające się na oprawę weselną będą tworzyć piękną, spójną całość.

Zostaw komentarz