Posiadamy klucz do sukcesu w Internecie.
Chcemy Ci go podarować.

Przeczytaj więcej

Usuwanie zmarszczek bez skalpela

Leon Rutkowski 2018-12-25 0 komentarzy
Usuwanie zmarszczek bez skalpela

Zabiegi takie oferuje każda dobra klinika medycyny estetycznej, w tym MEA Clinic. Jej specjaliści zalecają zwłaszcza wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. Jest to wspaniała alternatywa dla skalpela, bezpieczna, naturalna oraz dająca efekty na określony czas, co pod wieloma względami jest bardzo dogodne.

Moc kwasu hialuronowego

Oferowane przez tę klinikę usuwanie zmarszczek w Warszawie poprzez wstrzykiwanie w skórę specjalnie spreparowanego, syntetycznego kwasu hialuronowego, jest rozwiązaniem znakomitym pod wieloma względami. Kwas hialuronowy występuje naturalnie w komórkach, a zmniejszanie się jego ilości wraz z wiekiem jest jedną z przyczyn starzenia się skóry. Sprawia to nie tylko, że traci ona jędrność, ale też nawilżenie, gdyż substancja ta odpowiada za wiązanie wody w skórze. Jej wstrzyknięcie w celu wypełnienia zmarszczek pozwala więc też uzyskać lepsze nawilżenie skóry oraz jej piękniejszy wygląd. Jest to też metoda bezpieczna, gdyż podawana substancja nie uczula, a przy tym jest biodegradowalna. Stopniowo wchłania się, toteż po kilku miesiącach potrzebne jest powtórzenie zabiegu. Jego cena jest jednak przystępna.

Wielką zaletą tej metody jest też fakt, że daje ona naturalny efekt. Nie zmienia rysów twarzy, a jedynie wypełnia bruzdy, niejako pęczniejąc w skórze. Ponieważ zaś można wstrzykiwać preparat o różnej gęstości i podawać je w różnych ilościach, możliwe jest wypełnianie w ten sposób bruzd we wszystkich obszarach, a także bez względu na stopień ich zaawansowania.

Zostaw komentarz