Posiadamy klucz do sukcesu w Internecie.
Chcemy Ci go podarować.

Przeczytaj więcej

Szafy skrytkowe

Dawid Pawlak 2018-12-25 0 komentarzy
Szafy skrytkowe

Jednym z elementów wyposażenia, bez jakiego w dobie dużej dbałości o bezpieczeństwo danych osobowych, miejsce publiczne nie może się obejść, są szafy skrytkowe. Zapewniają one bezpieczeństwo prywatnych rzeczy i są szeroko stosowane w szkołach, miejscach pracy, klubach sportowych i innych tego typu instytucjach. Oferta Bakpol obejmuje solidne metalowe szafki, dające gwarancję bezpieczeństwa umieszczonych w nich przedmiotów.

Szeroki asortyment obejmuje zróżnicowane wersje modelowe, które różnią się ilością modułów oraz ich wymiarami. W zależności od zapotrzebowania znajdziecie Państwo zarówno szafy, które przeznaczone są do przechowywania toreb, plecaków, czy odzieży, jak i takie, w których umieszcza się klucze, telefony, portfele i dokumenty.

Gwarantem bezpieczeństwa jest zastosowanie wzmocnionej, metalowej konstrukcji i mocnych zamków od renomowanych producentów. Takie połączenie skutecznie zniechęci potencjalnego złodzieja, a użytkownicy nie będą się martwić o swój dobytek. Przekłada się też ono na żywotność wyposażenia, gwarantując wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Takie rozwiązanie materiałowe ma jeszcze jedną zaletę — bardzo łatwo utrzymać meble w czystości, ponieważ są one odporne również na działanie bardzo silnych detergentów.

Wszystkie propozycje z katalogu podlegają modyfikacji na życzenie klienta. Możliwe jest zastosowanie dowolnej kolorystki z palety RAL, dopasowanie wymiarów i układu modułów do konkretnych potrzeb, a także wykorzystanie dodatkowo wzmocnionych blach.

Zostaw komentarz