Posiadamy klucz do sukcesu w Internecie.
Chcemy Ci go podarować.

Przeczytaj więcej

Środki do grntownego mycia posadzek

Olga Zakrzewska 2019-03-10 0 komentarzy
Wpis

Sprzątanie po budowie i remontach jest trudne. Wszędzie znajduje się kurz, trudny do zmycia pył, a na podłogach występują różnego rodzaju zabrudzenia, które są ciężkie do usunięcia. Trudne do zwalczenia plamy są bardzo uciążliwe. Gruntowne mycie posadzek wymaga więc zastosowania odpowiednich środków czyszczących, które znajdziesz w sklepie Sauber Lab.

W asortymencie znajdują się środki do odtłuszczania, płyny do mycia oraz wiele innych, które możesz dobrać w zależności od rodzaju zabrudzeń. Firma udostępnia swoim klientom środki chemiczne do czyszczenia linoleum, urządzeń sanitarnych, podłóg porowatych, a także do powierzchni w obiektach przemysłowych oraz spożywczych. Wybierając odpowiedni środek, uda się usunąć tak trudne zabrudzenia jak: kamień czy tłuszcz. Niemiecka jakość, wyjątkowe właściwości i skoncentrowany skład to gwarancja skuteczności produktów znajdujących się w asortymencie sklepu. Więcej informacji na temat działania tej chemii znajduje się w opisach poszczególnych produktów na stronie sauberlab.pl.

Wszystkie produkty dostępne w asortymencie to skuteczne preparaty, które ułatwiają i przyśpieszają proces sprzątania. Dostępne preparaty wykazują dużą odporność na ścieranie oraz chronią powierzchnię podłogi przed uszkodzeniami mechanicznymi czy dogłębnymi zabrudzeniami. Ślady po farbach, żywicy, cemencie, gipsie, lakierach wodorozcieńczalnych, klejach czy zaprawach budowlanych mogą odejść w zapomnienie. Proponowane środki mogą być wykorzystywane do gruntownego mycia posadzek, nadają się do zastosowania na powierzchniach twardych, niekonserwowanych, betonie czy gresie.

Zostaw komentarz