Posiadamy klucz do sukcesu w Internecie.
Chcemy Ci go podarować.

Przeczytaj więcej

Ręczne paleciaki znanych firm

Nicole Mróz 2019-04-08 0 komentarzy
Ręczne paleciaki znanych firm

Dzięki wyposażeniu dostępnemu na stronie tm24.pl zapewnicie Państwo swoim pracownikom bardzo duży komfort pracy, który przełoży się bezpośrednio na wydajność przedsiębiorstwa i jakość oferowanych usług.

Paleciaki ręczne, tak jak szafy personalne (które można znaleźć pod adresem https://tm24.pl/katalog/182,126,szafy-skrytkowe-i-personalne) to elementy, których posiadanie jest jasno określone w przepisach BHP. Dzięki swoim właściwościom pozwalają na pracę przy ciężkich ładunkach, których obsługa nie wymaga zbyt dużego wysiłku fizycznego, który mógłby negatywnie odbić się na stanie zdrowia operatora. Można śmiało powiedzieć, że jest to rozwiązanie, które zrewolucjonizowało prace intralogistyczne.

Asortyment sklepu obejmuje szeroki wybór paleciaków, które dzięki imponującej rozpiętości dostępnych rozmiarów, udźwigów, i dodatkowej funkcjonalności odnajdą się znakomicie w niemal każdych warunkach.

Nawet najbardziej podstawowe modele odznaczają się wysoką jakością zastosowanych materiałów, nowoczesnymi systemami bezpieczeństwa i ergonomicznym podejściem maksymalnie ułatwiającym pracę. Dzieje się tak, ponieważ za wózkami stoją tacy renomowani producenci, jak PROMAG, których bogate doświadczenie umożliwiło skonstruowanie paleciaków niemal idealnych.

W ofercie znajdują się także rozbudowane propozycje, np. wózki, które dzięki mechanizmowi nożycowemu sprawdzają się jako podnośniki stanowiskowe, czy wózki wykonane w całości ze stali nierdzewnej, co umożliwia im pracę nawet w najbardziej wymagającym środowisku.

Zostaw komentarz