Posiadamy klucz do sukcesu w Internecie.
Chcemy Ci go podarować.

Przeczytaj więcej

Kneble sm

Andrzej Zakrzewski 2018-12-19 0 komentarzy
Kneble sm

SM to skrót z języka angielskiego, oznaczający sadism & masochism, czyli sadyzm i masochizm, odnoszący się do preferencji seksualnych, w ramach których stosowane są techniki zadawania bólu czy krępowania ciała. W większości tego typu zachowania nie są klasyfikowane do zaburzeń, tylko do fantazji spełnianych zazwyczaj między stałymi partnerami, chcącymi urozmaicić swoje życie seksualne. 

Choć nie wszyscy się do tego przyznają, to większość mężczyzn, a także wybrana część kobiet, odczuwa podniecenie przy zastosowaniu technik sadomasochistycznych. Trzeba wziąć poprawkę na to, że tego typu działania powinny być traktowane jako zabawa, z wzajemnym szacunkiem oraz określeniem granic wytrzymałości. 

Fantazje o perwersyjnej treści można spełnić za pomocą różnego rodzaju akcesoriów BDSM. Jednym z najbardziej popularnych, obok kajdanek, są kneble. W EroticHouse to najczęściej opaski zakładane na twarz, którymi zakrywa się usta bądź - wręcz przeciwnie - otwiera je. 

  • OTWIERANIE UST -  kneble z silikonowymi ustami. 
  • ZATYKANIE UST - zakończone bezpiecznymi elementami, które wkłada się do ust. 

Charakteryzuje je uniwersalne zapięcie, dzięki któremu będzie można dopasować akcesorium do indywidualnych preferencji.

To świetne rozwiązanie nie tylko dla osób regularnie praktykujących techniki sado-maso. To także wprowadzenie do świata niecodziennej rozkoszy i zaproszenie do rozszerzania swoich seksualnych upodobań. Gadżety są idealne do pobudzenia wyobraźni bądź jako uzupełnienie pozostałych akcesoriów BDSM. 

Zostaw komentarz